fbpx

Fotokaardid argihetkede jäädvustamiseks

Little URBY tootevalikust võib leida nii eestikeelseid kui ka inglise keelseid fotokaarte.

Fotokaardid on kahepoolsed, ümarate nurkadega ja toodetud keskkonnasõbralikust paberist. Olles nii ohutud väikelastele ja turvalised mängimiseks isegi siis kui nad need suhu peaksid pistma.

Continue reading

10 kasulikku nippi beebiraamatu täitmisel

Beebiraamatu „Väike raamat minust“ täitmine on lihtne. Lapsevanem saab ise valida, kuidas raamatut täita, kas mälestusi üles kirjutades või jutustades loo läbi fotode. Piisavalt on jäetud ruumi loominguliselt lähenemiseks. Toome siinkohal välja 10 kasulikku nippi, mida silmas pidada beebiraamatu täitmisel.

1. Hoia beebiraamat nähtaval

Nii on raamat kogu aeg käeulatuses haarata ja iga pisemgi detail lihtne sisse kanda.

Continue reading

Beebiraamat “Väike raamat minust”

„Väike raamat minust“ sündis kahe ema koostöös, kelle jaoks on tähtis väärtustada ka kõige argisemaid hetki oma laste elus. Läbi lastevanemate seas korraldatud küsitluse ja isiklikule kogemusele tuginedes loodi beebiraamat, kuhu saab üles märkida olulisemad sündmused, iseärasused ja saavutused lapse sünnist kuni 7aastaseks saamiseni.

Continue reading

Ennustusmäng „Mida toob tulevik“

Little URBY on loonud just sellise mängu kus saab nendele küsimustele vastata. Ennustusmängu kasutus võimalused on mitmekülgsed ja mängides tekib mõnus melu. Mäng loob tuleviku ootust, mida aastate möödudes on põnev tegelikkusega võrrelda.

Continue reading

Little URBY- argihetkede püüdmiseks!

Little URBY on maailma avastav ja keskkonda hoidev linnabeebi. URBY tooted aitavad väikelapse vanematel märgata ja jäädvustada erilisi hetki oma järeltulija igapäevaelus.

Brändi nimi koosneb kolme inglisekeelse sõna kombinatsioonist: little (väike), URban (linn) ja baBY (beebi).

Little URBY eesmärk on luua enda ümber maailm, kus oleks kõigil hea olla, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

Continue reading