fbpx

Kuidas tähistada minisünnipäevasid?

Minisünnipäevade tähistamine lapse esimesel eluaastal – miks see vajalik on?

“Veel eelmisel kuul mu beebi ei osanud roomata, nüüd juba istub ja käputab – appi kuhu see aeg küll kaob?” Kas kõlab tuttavalt? Selleks, et mitte unustada neid väikeseid tähtsaid hetki on emadel hea võimalus teha kokkuvõtteid iga kuu kohta, jäädvustades uusi saavutusi fotode abil. Minisünnipäeva tähistamine ei pea olema suur pidu, piisab ju ainult pikkuse ja kaalu üles märkimisest ning foto tegemisest. Muidugi võib meisterdada ja küpsetada, eks see ole iga emme enda valik. Little URBY ja Eesti emad toovad välja 5 erinevat moodust, kuidas tähistada minisünnipäevasid.

Continue reading

Baby Shower – beebipidu enne lapse sündi

Baby shower, mis see veel on? Pidu emale enne lapse sündi ehk beebipidu. Eestis ei ole väga levinud selline beebipeo pidamine, kuna levib vanade uskumuste kohaselt ebausk, et veel sündimata lapsele ei tohiks asju kinkida/soetada.

Toome välja kolm mõtet, miks on hea pidada beebipidu pigem enne uue ilmakodaniku sündi kui vahetult peale sündi:

Continue reading

Kes on Little URBY taga?

Continue reading

5 nippi beebiraamatu tagantjärgi täitmiseks

Beebiraamat „Väike raamat minust“ on eeltäidetud ja hõlmab endas 0-7 eluaastat. Lapsevanem saab ise valida, kuidas raamatu kujundab, kas mälestusi üles kirjutades või pigem jutustab loo läbi fotode. Seetõttu võib raamatu täitmist alustada ka hiljem kui laps on juba vanem. Toome siinkohal välja 5 kasulikku nippi, mida silmas pidada raamatu täitmisel tagantjärgi.

Ja mis peamine – tehke seda koos lapsega!

Continue reading

Keskkonnasõbralik Little URBY

Little URBY eesmärgiks on luua enda ümber maailm kus oleks hea olla kõigil, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

Little URBY väärtusteks on hetkelisuse ja turvalisuse kõrval hoolivus keskkonna vastu. Toodete loomisel on suurt tähelepanu pööratud nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele. Ka pakendamisel on võetud arvesse keskkonda hoidvaid aspekte, püüdes lähtuda valikutest, mis aitavad ära hoida asjatut tarbimist ja ülearust töötlemist.

Continue reading

Fotokaardid argihetkede jäädvustamiseks

Little URBY tootevalikust võib leida nii eestikeelseid kui ka inglise keelseid fotokaarte.

Fotokaardid on kahepoolsed, ümarate nurkadega ja toodetud keskkonnasõbralikust paberist. Olles nii ohutud väikelastele ja turvalised mängimiseks isegi siis kui nad need suhu peaksid pistma.

Continue reading