fbpx

Peo korraldamine

Iga tähtpäev vajab pidu, olgu selleks siis minisünnipäev või uue 365 päeva möödumine, beebipidu (baby shower), katsik, nimepidu või mõni muu tähtpäev. Loe edasi ja saa teada, mida vajab üks õige pidu!

Peo korraldamine algab olulise info paberile/märkmikusse kirja panemisega. Mis peoga on tegemist? Kus toimub? Millal toimub? Mis kell algab? Kingisoovid?

Kui eelnev info koos ja hakkad kutseid välja saatma, siis lisa alati ka kontaktid (kellelt küsida nõu või teatada hilinemisest/ mitte tulemisest).

Lisame siia TASUTA allalaetavad külaliste nimekirja ja kutsed. Lihtsalt klikka pildile ja lae alla.  

 

Koosta külaliste nimekiri, nii ei unune keegi ära!

(PS. vajad seda ka kutsete edastamiseks).

KUTSED

Ei oska ju külaline ise õigel ajal õigesse kohta tulla. Selleks on hea kasutada kutset. Kutsete valmistamiseks on mitmeid viise:

  • Valmista kutse ise. Käsitsi tehtud kutse läheb alati südamesse, kuid olgem ausad, kellel siin tänapäeval on aega meisterdada ja postitada.
  • Lihtsam lahendus on kutse arvutis valmis teha ja välja printida ning siis kohale toimetada.
  • Veel lihtsam on saata kutse personaalselt e-maili teel, koos lisainfo ja foto või digitaalse kutsega. Kasuta Little URBY koostatud TASUTA allalaetavad (klikka pildile ja lae alla) digitaalsed kutsed, mida saad edastada oma külalistele. Prindi need välja või saada digitaalselt.
  • Ja lihtsamast-lihtsam võimalus on teha Facebooki privaatne üritus. Kuhu saab lisada lisainfo, toimumispaiga, kella ja kuupäeva. Samuti saab sinna lisada ka fotosid päevakangelasest.

Mida pakkuda külalistele?

Eelista oma lemmiktoitu, sest kui see maitseb sulle, maitseb see ka sinu külalistele. Koosta nimekiri ja telli e-poest (nii säästad aega ja raha). Alati on võimalus pakkuda valmistoitu (catering või telli mõnest restoranist). Kui ei ole üldse ideid mida valmistada võta üks rahvusköök ja paku sellele omast toitu nt Aasia köök (sushi, hiinakas), Itaalia köök (pitsa, pasta, juust, vein) jne.

Kuidas kaunistada?

Õhupallid on vast kõige lihtsam lahendus, aga alati piisab ka laual olevast lillevaasist, mis täitub külaliste saabudes.

Ideid, kuidas kaunistada baby showeri pidu, oleme kirja pannud varasemas postuteses. Vaata lähemalt SIIT. Saad sealt nippie, kuidas just enda üritust kaunistada. 

Lapse sünnipäeva auks võib Little URBY e-poest tellida plakati, millega kaunistada peolauda. Lapse sünnipäeva plakat on raamitud valgesse puidust pildiraami, sisaldades fotot, pikkust, kaalu, lapse lemmikuid sööke ja mänguasju, mida oskab, ütleb ja mis meeldib ning iseloomujooni. Lapsevanemal tuleb kõigest edastada vajalik info Little URBYle ja minna järgi pakiautomaati.

Nipp: Kuidas kasutada plakatit targasti peol?

Vii peol läbi viktoriin päevakangelase kohta, moodustades küsimused plakatil oleva info põhjal. Nii saad testida külaliste tähelepanu oskust, kes märkas plakatit, kes mitte. Pidu on korraldatud päevakangelase jaoks ja tore ju kui külalised saaksid temast rohkem teada. 

Kuidas muuta pidu meeldejäävaks?

Mõned mängud peol aitavad hoida meeleolu üleval, aga ei tasu ka üle pingutada. Oleneb peost, on sobilikeks mängudeks viktoriin, mis eelpool välja toodud või mingi muu teemaline. Beebipeo puhul soovitab Little URBY beebipeo mängukomplekti või ja laste sünnipäevadel loob põnevust temale tuleviku ennustamine – kasuta selleks Little URBY mängu “MIda toob tulevik”.

Lähenedes asjale loovamalt palu oma külalistel hoopiski joonistada või maalida mingil konkreetsel teemal pilt sulle või sinu lapsele mälestuseks või kaart, millel on omadussõnad, mis iseloomustavad peo kangelast. Nii võib jätkuda mõnel külalisel terveks õhtuks tegevust, sest head ideed ei karga kohe pähe.

Kui tahad muuta oma peo veelgi meeldejäävamaks korralda stiilipidu koos fotonurgaga.

Lapse sünnipäevapeo teemat on üpriski lihtne valida, kuid kui mõni konkreetne multikakangelane ei meeldi, siis võib alati piirduda ka värviga (nt sinine või kollane pidu). Eriti vahva on veel see kui ka kõik külalised riietuvad vastavalt teemale.

Lapse sünnipäeva plakat

Osta kohe

Beebipeo mängukaardid

Osta kohe