Tooteinfo

Little URBY on koduleht, kust saab osta beebide ja väikelaste hetkede jäädvustamiseks loodud tooteid. Nende koostisosad ja materjalid on lastele võimalikult ohutud ning toodetud keskkonnasäästlikult.

TRÜKITOOTED

 • Trükitooted on valmistatud paberist, millele on antud Euroopa Ühenduse ökomärgis ja mis sobivad väikelaste tarbeesemete valmistamiseks.
 • Tooted on trükitud katmata paberile, et tagada tootmise võimalikult suur keskkonnasäästlikkus.
 • Toodete pakendamisel ja transpordil on kasutusel võimalikult naturaalsed ja keskkonnasäästlikud materjalid.

KANGAST TOOTED

 • Tooted, milles kasutame kangast on tehtud valik, kas 100% orgaaniline puuvill, naturaalne puuvill või linane.
 • Saadavusel kasutame ära kanga jääke. Näiteks on fotokaartide kotikesed tehtud 100% linase ja puuvilla segu kangajääkidest.

OHUTUSNÕUDED

 • Foto- ja ennustuskaardid on äärtest kumerate nurkadega, et tagada ohutus, kui need sattuvad väikelaste kätte.

VASTUTUS

 • Little URBY toodete tootja ei vastuta nende toodete lõpliku ohutuse eest, mis on jäetud lastele kättesaadavasse kohta. Et tagada lapse täielik turvalisus, vastutab toodete kasutaja nende lõpliku ohutu kasutamise eest väikelaste juures.

NB! Tooteid ei tohi jätta väikelastele mängimiseks, suhu panemiseks ega muul otstarbel kasutamiseks.

Üld- ja ostutingimused kehtivad Little URBY OÜ (edaspidi müüja) ja kauba tellija (edaspidi ostja) vahel internetipoes aadressil www.littleurby.com.

Tutvuge e-poe üksikasjalike kasutustingimustega SIIN.

 • Kasutajakonto

Ostjal ei ole kohustust luua ostu tegemiseks kasutajakontot. Kui ostja loob endale kasutajakonto, annab ta sellega müüjale õiguse salvestada tema tellimuste ajalugu. Kasutajakonto loonud ostja isikuandmete kaitse on kirjeldatud e-poe kasutustingimuste p-s 10.

 • Kaupade hind ja tellimine

Kauba eest on võimalik tasuda ainult eurodes. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tellimiseks lisab ostja soovitud kaubad ostukorvi ja täidab nõutud andmeväljad. Ostu eest tasub ostja Maksekeskuse kui turvalise maksesüsteemi kaudu.

Müüja toimetab ostjale kauba kohale teenusepakkuja Itella SmartPOST postiautomaatide kaudu.

 • Tarneaeg

Müüja toimetab ostjale kauba kohale kahe kuni viie tööpäeva jooksul, erandina digitaalsed kaubad ühe kuni kahe tööpäeva jooksul.

Vahetus- ja tagastustingimused

 • Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine

Kui olete juba ostu teinud, kuid soovite oma tellimust muuta või sellest loobuda, võtke viivitamatult ühendust klienditeenindusega telefonil 5816 2231 või e-posti aadressil info@littleurby.com. Klienditeenindus töötab tööpäeviti kell 9.30–20.30.

 • Kauba tagastamine

E-poest ostetud kaupu on võimalik tagastada 14 kalendripäeva jooksul alates nende kättesaamisest. Tutvuge täpsete tagastustingimustega e-poe kasutustingimuste p-s 8.

 • Nõuetele mittevastav kaup ja selle tagastamine või asendamine

Teil on õigus kaup tagastada või lasta see asendada juhul, kui see ei vasta kirjeldusele või on puudusega. Tutvuge täpsete tagastustingimustega e-poe kasutustingimuste p-s 9.

Privaatsuspoliitika

Müüja vajab ostja isikuandmeid (telefon, tellija nimi, e-mail) ostu-müügiprotsessi jaoks. Müüja ei edasta ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud kullerteenuse osutajale üksnes hädavajalikus ulatuses.

Kui ostja loob endale kasutajakonto, on tal võimalus jälgida oma ostuajalugu. Müüja ei töötle tema andmeid muul otstarbel.

Müüja saadab ostjale uudiskirju ja pakkumisi ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, märkides linnukesega selle soovi müüja kodulehel vastavasisulises rubriigis. Ostjal on igal ajal võimalik uudiskirjadest ja pakkumistest loobuda, teatades sellest müüjale e-kirja teel või võttes ära linnukese vastavasisulise teate eest oma kasutajakonto seadete rubriigis.

Müüja tagab ostja isikuandmete kaitse kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.