fbpx

Beebiraamat “Väike raamat minust”

„Väike raamat minust“ sündis kahe ema koostöös, kelle jaoks on tähtis väärtustada ka kõige argisemaid hetki oma laste elus. Läbi lastevanemate seas korraldatud küsitluse ja isiklikule kogemusele tuginedes loodi beebiraamat, kuhu saab üles märkida olulisemad sündmused, iseärasused ja saavutused lapse sünnist kuni 7aastaseks saamiseni.

Beebiraamatu sisust

Beebiraamat „Väike raamat minust“ on jagatud neljaks peatükiks: ootusaeg, 0-11 kuud (esimene eluaasta), 1–7 eluaastat ning olulised arenguetapid elus. Lapsevanem saab ise valida, kuidas raamatut täita, kas mälestusi üles kirjutades või jutustades loo läbi fotode. Seetõttu võib raamatu täitmist alustada ka hiljem, kui laps on juba vanem.

Esimene peatükk on lapsevanemale hea harjutus eelseisvaks raamatu täitmiseks. Sisaldades lapsevanemate lehte, sugupuud, ootusaega, beebi sündi ja beebipidu.

Teine peatükk on pühendatud beebi esimesele aastale, mil laps areneb ja avastab maailma kõige enam. See peatükk sisaldab 0-11 elukuud, esimest sünnipäeva ning kõige esimeste ajajoont.

Kolmas peatükk on 1–7aastase lapse argihetkede ülesmärkimiseks ja piltide kleepimiseks. Iga aasta juurde saab kokkuvõtlikult kirjutada, mis lapsele meeldib, ei meeldi, milline on tema sõnavara, lemmikud tegevused või mänguasjad, parimad sõbrad ja tervis. Piisavalt on ruumi jäetud loominguliselt lähenemiseks.

Neljas peatükk võtab kokku olulised eluetapid, nagu lasteaed ja kool, huvitegevused ja saavutused. Kirjutada saab nii unest, hammastest kui ka iseseisvuse saavutamisest potitrennil ning millised on lapse lemmiktoidud ja söömisharjumused. Kõige lõppu saab lisada lapse käe- ja jalajäljed.

Beebiraamatu nimest, disainist ja tootmisest

Beebiraamatu nimi sai inspiratsiooni väikestest argistest hetkedest. Väike raamat minust ehk väikese inimese isiklikud hetked läbi esimeste eluaastate. Näiteks iga pisemgi omamoodi öeldud sõna väärib märkamist ja üles kirjutamist. Kogudes need sõnad kõik kokku, vormub sellest justkui tema isiklik sõnaraamat. Selge oli see, et beebiraamat räägib lapse isiklikust teekonnast esimestel eluaastatel, mida tulevikus ise oma loona edasi jutustada.

Disain raamatus peegeldab brändile omaseid väärtuseid. Kujunduselemendid ja toonid põimivad omavahel linna ja maaläheduse. Betoonimäed linnas ja Lõuna-Eesti puit, sinine klaaspeegeldus Tornimäelt ning juurviljade lillakas kuma aiamaalt. Kolm karvast sõbrakest, kes koos URBY-karuga mööda raamatut ringi vantsivad ja lapse esimestele eluaastatele kaasa elavad.

“Väike raamat minust” trükkimisel on kasutatud keskkonnasõbralikku kvaliteetset paberit, mis oleks võimalikult ohutu ka lapsele. Kasutatud paberile on antud säästliku metsamajandamise, keskkonnahoidliku majandustegevuse ja keskkonnajuhtimise standardi sertifikaat. Nii hoitakse loodust ja jälgitakse oma ökoloogilist jalajälge tootmisel

Selleks, et beebiraamatu „Väike raamat minust“ täitmine oleks lapsevanema jaoks veelgi lihtsam, on hea end varustada ka ühe korraliku fotoprinteriga. Little URBY tootevalikust leiab Selphy-1300 fotoprinteri, mis prindib selgeid ja värviküllaseid fotosid. Fotosid saab printida otse oma nutitelefonist. Sellisel viisil on fotode ilmutamine imelihtne ja kiire ning beebiraamat täitub justkui iseenesest.

 

Liitu ka facebookis spetsiaalse beebiraamatu grupiga: Little URBY “Väike raamat minust” 

Tegemist on Little URBY beebiraamatu “Väike raamat minust” grupiga, millega võivad liituda kõik selle raamatu omanikud. Üheskoos saame arutleda tekkinud rõõme ja muresid täitmisel ning jagada kasulikke nippe ja leide argihetkedest.

 

“…et mälestused oleks hoitud!”

Beebiraamat “Väike raamat minust”:

  • Hõlmab 0-7 eluaastat
  • Jagatud kolmeks peatükiks
  • Kujunda vastavalt soovile
  • Kõvakaaneline
  • 75 lehekülge
Osta kohe!