fbpx

Fotokaardid argihetkede jäädvustamiseks

Little URBY tootevalikust võib leida nii eestikeelseid kui ka inglise keelseid fotokaarte.

Fotokaardid on kahepoolsed, ümarate nurkadega ja toodetud keskkonnasõbralikust paberist. Olles nii ohutud väikelastele ja turvalised mängimiseks isegi siis kui nad need suhu peaksid pistma.

Fotokaartide komplektist leiab 22 fotokaarti. Nende hulgas on minisünnipäevade tähistamiseks mõeldud kuukaardid kui ka emotsioonide püüdmiseks erinevad lausekaardid.

Varasemalt leidis meie tootevalikust nii eesti kui ka inglise keelseid fotokaarte. Fotokaarte saab kasutada juba enne lapse sündi rasedusaegsete emotsioonide püüdmiseks. Vanusepiiri antud kaartidel ei ole ja kasutaja võib kogu oma fantaasia lendu lasta, püüdes pildile emotsioone baby showerist kuni lapse lasteaia lõpupeoni.

Nipid pildistamiseks:

 

Hea võimalus tähistada minisünnipäevasid kuni lapse aastaseks saamiseni. Soovitame igal sünnipäeval pildistada last sarnasel taustal koos fotokaardiga, nii lood hea ülevaate, et märgata pisemaidki muutusi.

Lapse kasvades ja siis kui ta enam paigal ei püsi võib fotokaardi anda lapse kätte. Samal ajal kui tema fotokaarti uudistab, saad sina pilti teha. Fotokaardid on lapsele ohutud ja ta võib need julgelt suhu pista. Olles ümarate nurkadega ning trükitud keskkonnasõbralikule paberile, millele on antud sertifikaat ka mänguasjade valmistamiseks.  

Pane fotokaart pildiraami, vältimaks selle ära kortsutamist ja söömist. Nii võib fotokaart seista kuskil taustal mõne erilise sõnumi või emotsiooniga. Emotsioonikaardid loovad meeleolu ning nendega pildistamine on lõbus ajaviide.

Ideaalne kingitus: baby showeriks, dekreeti minevale kolleegile, katsikuks või beebi minisünnipäevaks.

„ Püüa argihetked teadlikult pildile“

Mida teha vanade fotokaartidega?

OSTA KOHE!

Little URBY fotokaardid:

  • Kahepoolsed
  • Põnevad emotsioonid
  • Minisünnipäevad
  • Keskkonnasõbralikud