fbpx

Keskkonnasõbralik Little URBY

Little URBY eesmärgiks on luua enda ümber maailm kus oleks hea olla kõigil, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

Little URBY väärtusteks on hetkelisuse ja turvalisuse kõrval hoolivus keskkonna vastu. Toodete loomisel on suurt tähelepanu pööratud nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele. Ka pakendamisel on võetud arvesse keskkonda hoidvaid aspekte, püüdes lähtuda valikutest, mis aitavad ära hoida asjatut tarbimist ja ülearust töötlemist.

Tarbimine on üks inimkonna loomulikest osadest. Kas see on ka vajalik? küsimusele ei oska me tänapäeva maailmas enam vastuseid leida. Ka Little URBY toodab tooteid, kuid jutu mõte on see, et tänapäeva inimmõistuse ja tehnoloogia arengu juures on võimalik kasutada olemasolevat looduslikku ressurssi teadlikult. Sellepärast lähtub Little URBYgi toodete tootmisel ennekõike keskkonnasäätlikest põhimõtetest.

 

Mõned näited

Ökoloogilist jalajälge järgides

 

Trükitootedbeebiraamat, fotokaardid ja ennustusmäng.

Trükitoodete materjaliks on valitud naturaalvalge katmata paber, omab FSC (R ringis), EMAS, ISO 14001 sertifikaate. See on sobilik materjal mänguasjade tootmiseks.

Body
Body on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast.

Turukott
Tugev puuvillane kangas. Toodetud käsitööna kangajääkidest.

Fotokaartide kott
Fotokaartide kotike on valminud käsitööna 100% puuvilla ja linase kangajääkidest. Kotikese nöör 100% puuvill.

Kotike on korduvkasutav ja masinpestav (40 ‘ õrnpesu).  Kuna tegemist on naturaalse kangaga, siis fotokaaritde mõõdus kott sobib ka beebi luti, närimisrõnga või väikeste mänguasjade hoiustamiseks. Tegelikult võid antud kotikest kasutada ka reisimälestuste hoiustamiseks, või rasedustesti ja ultraheli piltidele. See väike kotike mahutab endasse palju.

Pastapliiats
Pastapliiatsi korpus on valminud taaskasutatud papist.

Ka pakendamisel ja sildistamisel on Little URBY teinud teadlikult oma valikuid

  • Kasutatavate kleebiste tint on loodussõbralik ning tunnustatud GreenGuard Gold märgisega. Ei sisalda mürke ja on lõhnatu.
  • Kotikeste etiketisildid on käsitööna valminud pappkastide jääkidest.
  • Transportimisel kasutame mulliümbrikke, et kliendid saaksid oma tooted kätte tervetena. 

Siinjuures pöörame tähelepanu, et mullikile on võimalik eemaldada pakendilt ja sorteerida vastavalt materjalile. Prügi sorteerides saad ka sina anda panuse keskkonna hoidmiseks.

Hoolime koos!