fbpx

Kes on Little URBY?

Little URBY on maailma avastav ja keskkonda hoidev linnabeebi. Little URBY bränd aitab väikelapse vanematel märgata ja jäädvustada erilisi hetki oma järeltulija igapäevaelus.

Brändi nime taga on ingliskeelsed sõnad little (väike), URban (linn) ja baBY (beebi).

Little URBY eesmärk on luua enda ümber maailm kus oleks hea olla kõigil, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

Brändi on loonud kaks ema, kelle jaoks on tähtis väärtustada oma laste argiseid hetki. Muutes ka väiksemad tähelepanekud mälestusteks, mida aastate möödudes taas meenutada.

Little URBY toodete loomisel on pööratud suurt tähelepanu nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele.

 

Little URBY väärtusteks on:

Milline on Little URBY?

Little URBY sümboliks on omapärane loom URBY, kes kannab endas brändile omaseid väärtusi.

Selles sümbolis on peidus karuema, kes püüab hetki, ja linnabeebi, kes avastab innukalt maailma enda ümber. Linn looma seljal kujutab ümbritsevat keskkonda, hoides oma ökoloogilise jalajälje linnaruumis võimalikult väiksena.

Lisaks URBY-le on veel kolm tegelast – lammas, jänku ja alpaka. Nende kõigi vill on väärtuslik materjal näiteks beebirõivaste jaoks. See on pehme, nahasõbralik ja emmede lemmik. Sellepärast valiski URBY välja just nemad, et parandada koos maailma ja õpetada väikestele linlastele juba maast madalast olulisi elutõdesid.

Millised on Little URBY tooted?

 

Little URBY toodete tootmisel ja pakendamisel on tehtud valikud, mis aitavad vältida asjatut tarbimist ja ülearust töötlemist.

  • Trükised on naturaalvalgel katmata paberil, millel on säästlik metsamajandamise FSC®-, keskkonnahoidlik majandustegevuse EMAS- ja keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001 sertifikaat. See paber sobib suurepäraselt mänguasjade jaoks.
  • Tooted on pakendatud karpidesse või riidest kottidesse, mis on toodetud taaskasutatud naturaalsest kangast.

Kõik kasutatavad materjalid on väikelapsele ohutud ka siis, kui ta need suhu peaks pistma. Näiteks on fotokaardid ümarate nurkadega ja ohutud mängimiseks, andes lapsevanemale võimaluse rahulikult keskenduda oma võsukese pildistamisele.

 

Kuidas aitab Little URBY hetki püüda?

 

Little URBY peab tähtsaks hetkede märkamist ja jäädvustamist. Usume, et need hetked, mida märkad ja jäädvustad, toovadki esile hetkelisuse võlu.

Püüa argihetked teadlikult kinni ja nii avaneb võimalus luua mälestusi!

Little URBY aitab hetki jäädvustada toodetega, milleks on:

  • fotokaardid, mille sõnumid juhivad tähelepanu ka pisematele erilistele hetkedele
  • ennustusmäng “Mida toob tulevik?”, loob tulevikuootust ja mängulusti
  • beebiraamat (ilmub 2018. a novembris), aitab kokku koguda kõige olulisema nii beebieas kui ka lapse sirgumisel suureks maadeavastajaks

Kutsume sind enda sõbraks Facebookis ja Instagramis ning ostma meie tooteid, et üheskoos märgata ja jäädvustada erilisi hetki, mida meenutada igavesti!

One thought on “Kes on Little URBY?

  1. Liis says:

    Ennustuskaardid oli mõnus tegevus emadele isadele 8 aastase preili sünnipäeva peol. Sellises vanuses oskavad ka lapsed ennustuses kaasa juba rààkida nii et tegevust jagus tunniks ajaks kindlasti koos naeru ja naljaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga