fbpx

Little URBY- argihetkede püüdmiseks!

Little URBY on maailma avastav ja keskkonda hoidev linnabeebi. URBY tooted aitavad väikelapse vanematel märgata ja jäädvustada erilisi hetki oma järeltulija igapäevaelus.

Brändi nimi koosneb kolme ingliskeelse sõna kombinatsioonist: little (väike), URban (linn) ja baBY (beebi).

Little URBY eesmärk on luua enda ümber maailm, kus oleks kõigil hea olla, kogudes üheskoos mälestusi erilistest hetkedest lapse kasvamisel.

Tegu on kodumaise brändiga, mille on loonud kaks ema, kelle jaoks on tähtis väärtustada oma laste argiseid hetki.

Little URBY toodete loomisel on pööratud tähelepanu nii lapse turvalisusele kui ka keskkonnast hoolivale tootmisele.

Milline on Little URBY?

Little URBY sümbol on omapärane loom URBY, kes kannab endas brändi väärtusi.

Selles kujundis on peidus karuema, kes püüab hetki, ja linnabeebi, kes avastab innukalt maailma enda ümber. Linn looma seljal kujutab ümbritsevat keskkonda, hoides ökoloogilist jalajälge linnaruumis võimalikult väiksena. Kujunduselemendid ja toonid põimivad omavahel linna ja maaläheduse. Betoonmäed linnas ja Lõuna-Eesti puit, sinine klaasipeegeldus Tornimäelt ning juurviljade lillakas kuma aiamaalt. Linnabeebi sammub betoonmägede vahel koos lamba, jänku ja alpakaga.

Nende kolme loomakese vill on väärtuslik materjal- nahasõbralik, pehme ja emmede lemmik. Sellepärast valiski URBY välja just nemad, et parandada koos maailma ja õpetada väikestele linlastele juba maast madalast olulisi elutõdesid.

 

Little URBY väärtusteks on:

Millised on Little URBY tooted?

 

  • Trükised on naturaalvalgel katmata paberil, millel on säästlik metsamajandamise FSC®-, keskkonnahoidlik majandustegevuse EMAS- ja keskkonnajuhtimise standardi ISO 14001 sertifikaat. See paber sobib suurepäraselt mänguasjade jaoks.
  • Tooted on pakendatud karpidesse või riidest kottidesse, mis on toodetud taaskasutatud naturaalsest kangast.

Hetki aitavad püüda:

Püüa argihetked teadlikult kinni!

Kutsume sind enda sõbraks Facebookis ja Instagramis ning ostma meie tooteid, et üheskoos märgata ja jäädvustada erilisi hetki, mida meenutada igavesti!