fbpx

Miks hoiustada beebiraamatut vildist ümbrises?

Sinu mälestused on hoolega hoitud kui paigutad nad raamatukaante vahele. Vildist beebiraamatu ümbris kaitseb raamatut ning mahutab endasse ka kõik diplomid, joonistused, õnnitluskaardid, juuksesalgud jne…

1. Vildist ümbris on individuaalne. Tikandiga on lisatud lapse nimi, mis muudab beebiraamatu veelgi personaalsemaks. Eriti kui peres kasvab mitu mudilast. Nii haarad alati riiulist õige raamatu, ilma et peaksid sisse piiluma.

 

2. Vildist ümbris on toodetud 90% lambavillast ja käsitööna õmmeldud Eestis. Pael, millega kinni siduda on 100% linasest, muutes raamatu ümbrise naturaalseks ja Eestimaiseks tooteks. Vill on ise puhastuv, seega ei pea muretsema määrdumise või tolmu pärast. Vajadusel pühkida märja lapiga (või pesta käsitsi) ja asetada lihtsalt õhukätte sirgelt kuivama.

3. Ümbris mahutab endasse lisaks raamatule ka kogu maailma aarded. Hea on hoiustada tähtsaid beebikooli tunnistusi või esimesi jooksu diplomeid ühes bebiraamatuga. Mõned õnnitluskaardid on armsamad kui teised ja kohe ei raatsi nendest loobuda, vildist ümbris on selleks hea koht. Rääkimata joonistustest või maalitud käejälgedest. Ka lemmik fotokaardid või ennustusmängu ennustused on hea panna sellesse kotikesse tallele. Rasedustest, haigla käepael, esimesed lõigatud juuksesalgud, ultrahelipildid, raseduspäevik, KTG-väljavõte, kõik see tasub hoida alles!

Katsikukink – beebiraamat ja vildist nimeline ümbris muudab iga värske emme õnnelikuks. Little URBY pakib kingi sinu eest ja lisab kaasa ka täitmiseks pastaka. Nii ei pea sina millegi pärast muretsema. Võimalus on saata ka kingitus otse kingi saajale ja lisada juurde õnnitluskaart.

 

 

Beebiraamat
“Väike raamat minust”
koos vildist ümbrisega!

osta kore