fbpx

Isabellagh? Kindlasti oled Instagramis teda näinud…

See üks salakaval äpp kuhu võib tundideks seiklema jääda, toob ka palju rõõmu. Just nimelt selles osas, et sealt leiab inspiratsiooni, uusi tutvusi, vajalikke tooteid ja soovitusi. Saame tuttavaks Isabella ja tema väikese Robiniga. Little URBYle jäi Isabellagh Instagramis silma juba siis kui pisike Robin end veel kõhus peitis ja õnneks otsustas Isabella just nimelt Väikese Raamatu Robinist kirjutada Little URBY beebiraamatusse.

1. Kirjelda paari lausega kes sa oled ja millega tegeled.

Heihei! Mina olen Isabella, hetkel beebipuhukusel oma väikse marakratiga, aga ametilt olen arst-resident plastikakirurgia erialal.

2. Millal said emaks ja kellele?

Robin Frederick sündis 02.oktoober 2019 ja tegi minust emme.

3. Kas pidasid ka Baby Showerit?

 Jaa! Oeh see oli kõik kokku üks tõsiselt kift ja meeldejääv päev. Mu õed, ema ja sõbrannad korraldasid mulle lihtsalt parima Baby Showeri maailmas – mäletan seda tunnet kui sinna kohale jõudsin. Kõik oli nii ilus, et ma ausalt ei suutnud uskuda, et see on Minu Beebipidu. Olen harjunud ise igast üritusi korraldama, aga et keegi teine oli mulle sellise peo teinud – see oli imeline.

PS! Ma ei teadudki, et sellisel üritusel võib nii palju ägedaid mänge olla – ennustusmängud, viktoriinid, “mähkude sisu” arvamine, beebipüreede maitsmine jne.

4. Kuidas tähistab teie pere Robini minisünnipäevasid?

Seni oleme iga minisünna lihtsalt perekeskis kas kooki või midagi muud “natuke erilisemat” söönud kui tavapäraselt – alati teeme ka väkese pildiseeria.

5. Milline minisünnipäev on olnud siiani kõige meeldejäävam?

Ilmselt 1.kuu sünnipäev, sest siis läksime esimest korda oma nüüdseks parimale sõbrale – Hugole külla (kes on Robinist täpselt 2 nädalat vanem). Ja esimese kuu piltide tegemine oli ka naljakas. Olin nats isegi ärevil, sest see kuidagi tundus nii suur asi ja oluline, et need pildid ikka tehtud saaks, aga 1-kuune beebi ei ole fotosessioonil eriti koostööaldis.

6. Kuidas oled plaaninud Robini esimesed eluhetked, saavutused – mälestustesse talletada?

Ma olen suur pildistaja ja videote tegija. Võin julgelt öelda, et tähtsamad hetked oleme suutnud seni jäädvustada. Kuna pilte on tohutult palju siis olen ka juba vaikselt ilmutamisega alustanud. Koduvideoni pole veel kuidagi jõudnud, aga plaanin peagi monteerima asuda.

7. Kas oled täitnud juba beebiraamatut ka?

Jaa, mulle üleüldse meeldib igasugune nikerdamine ja olen URBY beebiraamatu täitmise suur fänn. Mulle meeldib väga see, et seal on piisavalt ruumi piltidele iga kuu kaupa eraldi. Lisaks meenutab see raamat igakuiselt, et tuleks üles märkida tähtsamaid saavutusi.

8. Kas oskad jagada mõnda vahvat nippi beebiraamatu täitmise kohta, et motiveerida ka teisi emmesid?

Kuna beebid arenevad ja kasvavad nii kiiresti, siis on mõistlik iga kuu sellest väike kokkuvõte teha. Algul olin väga optimistlik, et mulle jääb kindlasti kõik meelde, millal Robin midagi esimest korda tegi, aga tegelikult see mälu kipub ikka alt vedama. Mina täidan raamatut kuskil nädala jooksul peale iga kuu minisünnat – siis on kuu eredamad hetked veel värskelt meeles. Üksikute suurte piltide asemel soovitan raamatusse kleepida pigem väiksemaid, nii mahub rohkem mälestusi. Mina näiteks teen iga kuu piltidest enne nende ilmutamist/printimist kollaži, siis saan ühe tavaformaadis pildi asemel ~12 pisikest.

9. Sinu instagramist leiab palju ägedaid pilte Robinist, kas teed ise temast fotosid? Oskad jagada ka ehk nippe, kuidas saada head pilti oma beebist?

Aitäh. Enamasti teen ikka ise, teeb mees või siis teen “timer’iga”. Aga tuleb tõdeda, et see on raskem kui ma arvasin. Ega siin mingit erilist nippi ei ole. On vaja vaid kannatust ja palju. Kui beebil ei ole “pildistamise tuju” siis pole mõtet ka sellega jännata, vaid tasub hiljem või mõni teine päev uuesti proovida. Parimad pildid sünnivad enamasti ikka n.ö planeerimata – aga valmis tuleb alati olla! 

10. Kas oled kokku puutunud ka pahupoolega jagades oma lapsest avalikult instagramis fotosid?

Seni õnneks mitte oluliselt, aga loomulikult tuleb teatud riskidega arvestada. Postitan küll palju, aga tegelikult valin väga hoolikat, mis avalikult üles läheb. Pigem saavad kriitikat tegevused kui pildid… aga eks emmede-maailmas olegi palju eriarvamusi ja see on täiesti okei.

Isabellale ja Robinile saad kaasa elada SIIN.

Little URBY beebipeo mängud muudavad iga Baby Showeri meeldejäävaks.

Komplekt koosneb:

  • Ennustusmängust “Mida toob tulevik?”
  • BeebiBINGOst
  • Nimemängust
  • Sõnamängust
Vaat siit